H320QW01 V0

| πίνακας Μοντέλο | H320QW01 V0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| H320QW01 V0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 41.76×69.6 mm |
| Περίγραμμα | 44.9×76.74×0.6 mm |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 40/40/50/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Built-in ILI9327 |
| Τάση εισόδου | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO H320QW01 V0.
Τα AUO H320QW01 V0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO H320QW01 V0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO H320QW01 V0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO H320QW01 V0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO H320QW01 V0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO H320QW01 V0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO H320QW01 V0 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO H320QW01 V0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "H320QW01 V0"
- AUO H320QW01 V0
- Φύλλο δεδομένων H320QW01 V0
- Εικόνα H320QW01 V0
- Τιμή H320QW01 V0
- Διανομέας H320QW01 V0

