HSD040B8W1-A00

| πίνακας Μοντέλο | HSD040B8W1-A00 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| HSD040B8W1-A00 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 480(RGB)×800 , WVGA |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Περιοχή εμφάνισης | 51.84(W)×86.4(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 55.44(W)×93.9(H) ×0.8(D) mm |
| Επιφάνεια | Without Polarizer |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | 12 o'clock |
| Χρόνος απόκρισης | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Βάθος γυαλιού | 0.40+0.40 mm |
| Διαπερατότητα | 4.29% (Typ.)(with Polarizer) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 62% (CIE1931) |
| Τύπος λάμπας | No B/L |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Driver IC | COG Suggest HX8369-A |
| Βάρος πίνακα | - |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων HannStar HSD040B8W1-A00.
Τα HannStar HSD040B8W1-A00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HannStar HSD040B8W1-A00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HannStar HSD040B8W1-A00 ή άλλων LCD HannStar, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HannStar HSD040B8W1-A00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα HannStar HSD040B8W1-A00 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HannStar HSD040B8W1-A00 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HannStar HSD040B8W1-A00 ή άλλων LCD HannStar, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HannStar HSD040B8W1-A00 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "HSD040B8W1-A00"
- HannStar HSD040B8W1-A00
- Φύλλο δεδομένων HSD040B8W1-A00
- Εικόνα HSD040B8W1-A00
- Τιμή HSD040B8W1-A00
- Διανομέας HSD040B8W1-A00

