LTL101AL06-801

| πίνακας Μοντέλο | LTL101AL06-801 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LTL101AL06-801 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 216.96×135.6 mm |
| Περίγραμμα | 228.21×148.86×4.59 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SAMSUNG LTL101AL06-801.
Τα SAMSUNG LTL101AL06-801 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTL101AL06-801 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTL101AL06-801 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTL101AL06-801 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SAMSUNG LTL101AL06-801 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SAMSUNG LTL101AL06-801 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SAMSUNG LTL101AL06-801 ή άλλων LCD SAMSUNG, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SAMSUNG LTL101AL06-801 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LTL101AL06-801"
- SAMSUNG LTL101AL06-801
- Φύλλο δεδομένων LTL101AL06-801
- Εικόνα LTL101AL06-801
- Τιμή LTL101AL06-801
- Διανομέας LTL101AL06-801
