LC470WUG-SCR1

| πίνακας Μοντέλο | LC470WUG-SCR1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470WUG-SCR1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1039.68×584.82 mm |
| Περίγραμμα | 1096×640 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.06B (8-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 20 pcs EEFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Mini LVDS , 120 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC470WUG-SCR1.
Τα LG Display LC470WUG-SCR1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC470WUG-SCR1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC470WUG-SCR1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC470WUG-SCR1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC470WUG-SCR1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC470WUG-SCR1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC470WUG-SCR1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC470WUG-SCR1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC470WUG-SCR1"
- LG Display LC470WUG-SCR1
- Φύλλο δεδομένων LC470WUG-SCR1
- Εικόνα LC470WUG-SCR1
- Τιμή LC470WUG-SCR1
- Διανομέας LC470WUG-SCR1

