LM181E06-B4

| πίνακας Μοντέλο | LM181E06-B4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM181E06-B4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 359.04×287.232 mm |
| Περίγραμμα | 389×317.2 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 350:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG.Philips LCD LM181E06-B4.
Τα LG.Philips LCD LM181E06-B4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LM181E06-B4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LM181E06-B4 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LM181E06-B4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG.Philips LCD LM181E06-B4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG.Philips LCD LM181E06-B4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG.Philips LCD LM181E06-B4 ή άλλων LCD LG.Philips LCD, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG.Philips LCD LM181E06-B4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM181E06-B4"
- LG.Philips LCD LM181E06-B4
- Φύλλο δεδομένων LM181E06-B4
- Εικόνα LM181E06-B4
- Τιμή LM181E06-B4
- Διανομέας LM181E06-B4

