ET035WV01-S
| πίνακας Μοντέλο | ET035WV01-S |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×800 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| ET035WV01-S Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | ET035WV01 |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 3.5 inch, 480*800, 49pins, 400nits, RGB interface, TFT module |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 480×800 |
| Αναλογία απεικόνισης | 3:5 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 45.36 (W) × 75.6 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 51.16 (W) × 87.47 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 1.76 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 400 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 900:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 262K |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | TTL |
| Διακοσμητικές ακίδες | 49 Pins |
| Οθόνη αφής | Without |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Eurotech ET035WV01-S.
Τα Eurotech ET035WV01-S είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Eurotech ET035WV01-S ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Eurotech ET035WV01-S ή άλλων LCD Eurotech, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Eurotech ET035WV01-S στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Eurotech ET035WV01-S είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Eurotech ET035WV01-S ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Eurotech ET035WV01-S ή άλλων LCD Eurotech, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Eurotech ET035WV01-S στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "ET035WV01-S"
- Eurotech ET035WV01-S
- Φύλλο δεδομένων ET035WV01-S
- Εικόνα ET035WV01-S
- Τιμή ET035WV01-S
- Διανομέας ET035WV01-S
