EKL10106005L
| πίνακας Μοντέλο | EKL10106005L |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| EKL10106005L Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 222.72×125.28 mm |
| Περίγραμμα | 235×145.8×5.7 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S3P WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων No Brand EKL10106005L.
Τα No Brand EKL10106005L είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων No Brand EKL10106005L ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των No Brand EKL10106005L ή άλλων LCD No Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα No Brand EKL10106005L στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα No Brand EKL10106005L είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων No Brand EKL10106005L ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των No Brand EKL10106005L ή άλλων LCD No Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα No Brand EKL10106005L στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "EKL10106005L"
- No Brand EKL10106005L
- Φύλλο δεδομένων EKL10106005L
- Εικόνα EKL10106005L
- Τιμή EKL10106005L
- Διανομέας EKL10106005L

