LM315TB-T03

| πίνακας Μοντέλο | LM315TB-T03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM315TB-T03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.685×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 741.4×435.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Χρόνος απόκρισης | 7 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM315TB-T03.
Τα PANDA LM315TB-T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM315TB-T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM315TB-T03 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM315TB-T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM315TB-T03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM315TB-T03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM315TB-T03 ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM315TB-T03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM315TB-T03"
- PANDA LM315TB-T03
- Φύλλο δεδομένων LM315TB-T03
- Εικόνα LM315TB-T03
- Τιμή LM315TB-T03
- Διανομέας LM315TB-T03

