LM315TU5A

| πίνακας Μοντέλο | LM315TU5A |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LM315TU5A Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.685×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 735.4×433 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 5000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 7.0 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων PANDA LM315TU5A.
Τα PANDA LM315TU5A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM315TU5A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM315TU5A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM315TU5A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα PANDA LM315TU5A είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων PANDA LM315TU5A ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των PANDA LM315TU5A ή άλλων LCD PANDA, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα PANDA LM315TU5A στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM315TU5A"
- PANDA LM315TU5A
- Φύλλο δεδομένων LM315TU5A
- Εικόνα LM315TU5A
- Τιμή LM315TU5A
- Διανομέας LM315TU5A

