TM150XG-22L05
| πίνακας Μοντέλο | TM150XG-22L05 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TM150XG-22L05 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 304.1×228.1 mm |
| Περίγραμμα | 336×255.6×10 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 67% |
| Χρόνος απόκρισης | 20/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων TORISAN TM150XG-22L05.
Τα TORISAN TM150XG-22L05 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TORISAN TM150XG-22L05 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TORISAN TM150XG-22L05 ή άλλων LCD TORISAN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TORISAN TM150XG-22L05 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα TORISAN TM150XG-22L05 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων TORISAN TM150XG-22L05 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των TORISAN TM150XG-22L05 ή άλλων LCD TORISAN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα TORISAN TM150XG-22L05 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TM150XG-22L05"
- TORISAN TM150XG-22L05
- Φύλλο δεδομένων TM150XG-22L05
- Εικόνα TM150XG-22L05
- Τιμή TM150XG-22L05
- Διανομέας TM150XG-22L05

