DLC1850ABG
| πίνακας Μοντέλο | DLC1850ABG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1850ABG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 409.8×230.4 mm |
| Περίγραμμα | 430.4×254.6×11.4 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC1850ABG.
Τα DLC DLC1850ABG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1850ABG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1850ABG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1850ABG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC1850ABG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1850ABG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1850ABG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1850ABG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC1850ABG"
- DLC DLC1850ABG
- Φύλλο δεδομένων DLC1850ABG
- Εικόνα DLC1850ABG
- Τιμή DLC1850ABG
- Διανομέας DLC1850ABG

