DLC0800BIG-4
| πίνακας Μοντέλο | DLC0800BIG-4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC0800BIG-4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 162×121.5 mm |
| Περίγραμμα | 183×141×5.9 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Χρόνος απόκρισης | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3S9P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC0800BIG-4.
Τα DLC DLC0800BIG-4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0800BIG-4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0800BIG-4 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0800BIG-4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC0800BIG-4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0800BIG-4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0800BIG-4 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0800BIG-4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC0800BIG-4"
- DLC DLC0800BIG-4
- Φύλλο δεδομένων DLC0800BIG-4
- Εικόνα DLC0800BIG-4
- Τιμή DLC0800BIG-4
- Διανομέας DLC0800BIG-4
