DLC1010AZG-1
| πίνακας Μοντέλο | DLC1010AZG-1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1010AZG-1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 222.72×125.28 mm |
| Περίγραμμα | 235×149.52 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 250:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 3S16P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/10.5V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC1010AZG-1.
Τα DLC DLC1010AZG-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1010AZG-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1010AZG-1 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1010AZG-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC1010AZG-1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1010AZG-1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1010AZG-1 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1010AZG-1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC1010AZG-1"
- DLC DLC1010AZG-1
- Φύλλο δεδομένων DLC1010AZG-1
- Εικόνα DLC1010AZG-1
- Τιμή DLC1010AZG-1
- Διανομέας DLC1010AZG-1
