DLC1210BBG
| πίνακας Μοντέλο | DLC1210BBG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1210BBG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 246×184.5 mm |
| Περίγραμμα | 279×209×9.3 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 55% |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC1210BBG.
Τα DLC DLC1210BBG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1210BBG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1210BBG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1210BBG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC1210BBG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1210BBG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1210BBG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1210BBG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC1210BBG"
- DLC DLC1210BBG
- Φύλλο δεδομένων DLC1210BBG
- Εικόνα DLC1210BBG
- Τιμή DLC1210BBG
- Διανομέας DLC1210BBG
