DLC0700YZG-T-6
| πίνακας Μοντέλο | DLC0700YZG-T-6 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC0700YZG-T-6 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 154.21×85.92 mm |
| Περίγραμμα | 166.8×102.05 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 3S7P WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC0700YZG-T-6.
Τα DLC DLC0700YZG-T-6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0700YZG-T-6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0700YZG-T-6 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0700YZG-T-6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC0700YZG-T-6 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC0700YZG-T-6 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC0700YZG-T-6 ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC0700YZG-T-6 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC0700YZG-T-6"
- DLC DLC0700YZG-T-6
- Φύλλο δεδομένων DLC0700YZG-T-6
- Εικόνα DLC0700YZG-T-6
- Τιμή DLC0700YZG-T-6
- Διανομέας DLC0700YZG-T-6
