DLC1210EIG
| πίνακας Μοντέλο | DLC1210EIG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1210EIG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 245.76×184.32 mm |
| Περίγραμμα | 260.5×204×8.9 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 63% |
| Χρόνος απόκρισης | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων DLC DLC1210EIG.
Τα DLC DLC1210EIG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1210EIG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1210EIG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1210EIG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα DLC DLC1210EIG είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων DLC DLC1210EIG ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των DLC DLC1210EIG ή άλλων LCD DLC, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα DLC DLC1210EIG στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "DLC1210EIG"
- DLC DLC1210EIG
- Φύλλο δεδομένων DLC1210EIG
- Εικόνα DLC1210EIG
- Τιμή DLC1210EIG
- Διανομέας DLC1210EIG
