Επισκόπηση
Προσδιορισμός
DLC1210BBG
DLC1210BBG Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | DLC1210BBG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1210BBG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 80 °C |
DLC1210BBG μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 82 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:3 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Ενεργός χώρος | 246×184.5 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 249.05×188.3 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 279×209 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 6.27/9.3 (Typ./Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Face mounting holes (7 pcs) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
DLC1210BBG Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Color Gamut | 55% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/65/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 o'clock |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
DLC1210BBG Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | Yes (180°) |
DLC1210BBG backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 50K(Min.) (Hours) |
| Τάση λαμπτήρα | 27/28.2V (Min./Max.) |
| Λάμπα ρεύματος | 80mA (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 12.0V (Typ.) |
DLC1210BBG διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 3.3V (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | STM - MSB240420HE, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
