Επισκόπηση
Προσδιορισμός
DLC1850ABG
DLC1850ABG Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | DLC1850ABG |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| DLC1850ABG Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
DLC1850ABG μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 84 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| Βάρος | 1.33Kgs (Typ.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 409.8×230.4 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 413.4×234.0 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 430.4×254.6 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 10.9/11.4 (Typ./Max.) mm |
| Τρύπες και στηρίγματα | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
DLC1850ABG Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 250 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
DLC1850ABG Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Κάθετη συχνότητα | 60Hz |
|---|---|
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 12.98/15.73W (Typ./Max.) |
DLC1850ABG backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Χρόνος ζωής της λάμπας | 30K(Min.) (Hours) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | 9.98/11.23W (Typ./Max.) |
DLC1850ABG διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | LVDS |
|---|---|
| Κλάση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 5.0V (Typ.) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | 0.6/1.0A (Typ./Max.) |
| Πίνακας κατανάλωσης ενέργειας | 3.0/4.5W (Typ./Max.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | |
| Διασύνδεση σήματος | HRS - KDF71G-30S-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
