TXW130003S0
| πίνακας Μοντέλο | TXW130003S0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.3 inch, 240×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW130003S0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 1.3寸240*240 |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 1.3inch 240*240 TFT LCD display, 24 pins 8 bit MCU/SPI |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Wide Temperature LCD, Square LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 240×240 |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 23.4 (W) × 23.4 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 26.2 (W) × 29.15 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 1.9 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 450 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 262K |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | CPU/SPI |
| Διακοσμητικές ακίδες | 24 Pins |
| Οθόνη αφής | Without |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων White Brand TXW130003S0.
Τα White Brand TXW130003S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW130003S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW130003S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW130003S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα White Brand TXW130003S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW130003S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW130003S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW130003S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW130003S0"
- White Brand TXW130003S0
- Φύλλο δεδομένων TXW130003S0
- Εικόνα TXW130003S0
- Τιμή TXW130003S0
- Διανομέας TXW130003S0
