TXW011
| πίνακας Μοντέλο | TXW011 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW011 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.685×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 741.4×435.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 3000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 50/50/40/40 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 strings WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHILIN TXW011.
Τα CHILIN TXW011 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHILIN TXW011 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHILIN TXW011 ή άλλων LCD CHILIN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHILIN TXW011 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHILIN TXW011 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHILIN TXW011 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHILIN TXW011 ή άλλων LCD CHILIN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHILIN TXW011 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW011"
- CHILIN TXW011
- Φύλλο δεδομένων TXW011
- Εικόνα TXW011
- Τιμή TXW011
- Διανομέας TXW011

