TXW154009S0
| πίνακας Μοντέλο | TXW154009S0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW154009S0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 1.54 inch |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 1.54 inch 240*240 TFT LCD display, 20 pins MCU 8 bit |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 240×240 |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 27.72 (W) × 27.72 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 31.52 (W) × 35 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 2.03 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 450 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 500:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 262K |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | CPU |
| Διακοσμητικές ακίδες | 20 Pins |
| Οθόνη αφής | Without |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων White Brand TXW154009S0.
Τα White Brand TXW154009S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW154009S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW154009S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW154009S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα White Brand TXW154009S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW154009S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW154009S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW154009S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW154009S0"
- White Brand TXW154009S0
- Φύλλο δεδομένων TXW154009S0
- Εικόνα TXW154009S0
- Τιμή TXW154009S0
- Διανομέας TXW154009S0
