TXW021
| πίνακας Μοντέλο | TXW021 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 697.69×392.256 mm |
| Περίγραμμα | 760×450 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 2500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | TBD |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHILIN TXW021.
Τα CHILIN TXW021 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHILIN TXW021 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHILIN TXW021 ή άλλων LCD CHILIN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHILIN TXW021 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHILIN TXW021 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHILIN TXW021 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHILIN TXW021 ή άλλων LCD CHILIN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHILIN TXW021 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW021"
- CHILIN TXW021
- Φύλλο δεδομένων TXW021
- Εικόνα TXW021
- Τιμή TXW021
- Διανομέας TXW021

