TXW100009S0
| πίνακας Μοντέλο | TXW100009S0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW100009S0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 10.1 inch |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 10.1 inch 800*1280 TFT LCD display, 350nits, 40pins, MIPI |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 800×1280 |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 135.36 (W) × 218.57 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 142.71 (W) × 227.91 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 2.8 mm |
| LC οικογένεια | IPS Family |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 350 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα Ποσό | 16.7M |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | MIPI |
| Διακοσμητικές ακίδες | 40 Pins |
| Οθόνη αφής | Touch Optional |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων White Brand TXW100009S0.
Τα White Brand TXW100009S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW100009S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW100009S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW100009S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα White Brand TXW100009S0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW100009S0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW100009S0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW100009S0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW100009S0"
- White Brand TXW100009S0
- Φύλλο δεδομένων TXW100009S0
- Εικόνα TXW100009S0
- Τιμή TXW100009S0
- Διανομέας TXW100009S0
