TXW180016C0
| πίνακας Μοντέλο | TXW180016C0 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| TXW180016C0 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Κατηγορία συστήματος | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Σειρά | 1.77 inch |
| Λέξεις-κλειδιά Desc. | 1.77 inch 128*160 TFT LCD display, 20 pins mcu 8 bit |
| Κατηγορία προϊόντων | Graphic LCD Display |
| Ετικέτες προϊόντων | Color TFT-LCD |
| Σύνθεση πίνακα | LCM |
| Ανάλυση | 128×160 |
| Αναλογία απεικόνισης | 4:5 (W:H) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle |
| Ενεργός χώρος | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 34 (W) × 46.7 (H) mm |
| Μέγιστη. Βάθος | 2.43 mm |
| LC οικογένεια | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Λάμψη | 250 (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 300:1 (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 12 o'clock |
| Χρώμα Ποσό | 262K |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED |
| Τύπος διασύνδεσης | CPU |
| Διακοσμητικές ακίδες | 20 Pins |
| Οθόνη αφής | Without |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -20 ~ 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων White Brand TXW180016C0.
Τα White Brand TXW180016C0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW180016C0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW180016C0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW180016C0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα White Brand TXW180016C0 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων White Brand TXW180016C0 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των White Brand TXW180016C0 ή άλλων LCD White Brand, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα White Brand TXW180016C0 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "TXW180016C0"
- White Brand TXW180016C0
- Φύλλο δεδομένων TXW180016C0
- Εικόνα TXW180016C0
- Τιμή TXW180016C0
- Διανομέας TXW180016C0
