LS059T1SX03

| πίνακας Μοντέλο | LS059T1SX03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.9 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS059T1SX03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1080(RGB)×1920 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 72.9(H)×129.6(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 76(H)×137.7(V) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Clear |
| Φωτεινότητα | 420 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | TBD |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED [7S2P] , W/O Driver |
| Βάρος | 26.0g |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 30 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 1.8/5.6/-5.4V (Typ.)(VDDIO/VSP/VSN) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS059T1SX03.
Τα SHARP LS059T1SX03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS059T1SX03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS059T1SX03 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS059T1SX03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS059T1SX03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS059T1SX03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS059T1SX03 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS059T1SX03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS059T1SX03"
- SHARP LS059T1SX03
- Φύλλο δεδομένων LS059T1SX03
- Εικόνα LS059T1SX03
- Τιμή LS059T1SX03
- Διανομέας LS059T1SX03
