LS060R1SX04

| πίνακας Μοντέλο | LS060R1SX04 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,6 inch, 1440×2560 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS060R1SX04 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1440(RGB)×2560 , Quad-HD |
| Περιοχή εμφάνισης | 74.52(W)×132.48(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 76.32(W)×139.33(H) ×1.33(D) mm |
| Λάμψη | 420 cd/m² (Typ.) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Συχνότητα | - |
| Βάρος | 21.5g (Typ.) |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Επιφάνεια | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία προβολής | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Τύπος λάμπας | 8S2P WLED , Without Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 60 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 1.8/1.8/3.3/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI_LCD/VDDI_TW/VDDH/AVDD/AVEE) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS060R1SX04.
Τα SHARP LS060R1SX04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS060R1SX04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS060R1SX04 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS060R1SX04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS060R1SX04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS060R1SX04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS060R1SX04 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS060R1SX04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS060R1SX04"
- SHARP LS060R1SX04
- Φύλλο δεδομένων LS060R1SX04
- Εικόνα LS060R1SX04
- Τιμή LS060R1SX04
- Διανομέας LS060R1SX04

