LS057T3SX03

| πίνακας Μοντέλο | LS057T3SX03 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.7 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS057T3SX03 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Περιοχή εμφάνισης | 70.956(W)×126.144(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 75.189(W)×152.08(H) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Λάμψη | 550 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1300:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 95% (CIE1931) |
| Τύπος λάμπας | 9S2P WLED , Without Driver |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Embeded Touch |
| Βάρος πίνακα | 36.1g (Typ.) |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 data lanes) , 40 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS057T3SX03.
Τα SHARP LS057T3SX03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS057T3SX03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS057T3SX03 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS057T3SX03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS057T3SX03 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS057T3SX03 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS057T3SX03 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS057T3SX03 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS057T3SX03"
- SHARP LS057T3SX03
- Φύλλο δεδομένων LS057T3SX03
- Εικόνα LS057T3SX03
- Τιμή LS057T3SX03
- Διανομέας LS057T3SX03

