LS055T3SX01(G)

| πίνακας Μοντέλο | LS055T3SX01(G) |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,5.5 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS055T3SX01(G) Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 68.04×120.96 mm |
| Περίγραμμα | 70.44×129.59×1.61 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 6S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 data lanes) , 31 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVCC/AVDD+/AVDD-) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS055T3SX01(G).
Τα SHARP LS055T3SX01(G) είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS055T3SX01(G) ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS055T3SX01(G) ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS055T3SX01(G) στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS055T3SX01(G) είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS055T3SX01(G) ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS055T3SX01(G) ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS055T3SX01(G) στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS055T3SX01(G)"
- SHARP LS055T3SX01(G)
- Φύλλο δεδομένων LS055T3SX01(G)
- Εικόνα LS055T3SX01(G)
- Τιμή LS055T3SX01(G)
- Διανομέας LS055T3SX01(G)

