LS060T1SX01

| πίνακας Μοντέλο | LS060T1SX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,6.0 inch, 1080×1920 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS060T1SX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | New mode2, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 74.52×132.48 mm |
| Περίγραμμα | 76.32×139.33×1.33 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 1500:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 8S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 data lanes) , 60 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.8/-5.8V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS060T1SX01.
Τα SHARP LS060T1SX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS060T1SX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS060T1SX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS060T1SX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS060T1SX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS060T1SX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS060T1SX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS060T1SX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS060T1SX01"
- SHARP LS060T1SX01
- Φύλλο δεδομένων LS060T1SX01
- Εικόνα LS060T1SX01
- Τιμή LS060T1SX01
- Διανομέας LS060T1SX01

