LS029B4DN01

| πίνακας Μοντέλο | LS029B4DN01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 240×456 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B4DN01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | PNLC, Reflective |
| Ενεργός χώρος | 34.8×66.12 mm |
| Περίγραμμα | 39.6×73.9×0.66 mm |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 6:1 (Typ.)(Reflective) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome (1-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | No B/L |
| Διασύνδεση σήματος | SPI , 15 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS029B4DN01.
Τα SHARP LS029B4DN01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B4DN01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B4DN01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B4DN01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS029B4DN01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B4DN01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B4DN01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B4DN01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS029B4DN01"
- SHARP LS029B4DN01
- Φύλλο δεδομένων LS029B4DN01
- Εικόνα LS029B4DN01
- Τιμή LS029B4DN01
- Διανομέας LS029B4DN01
