Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS029B4DN01

LS029B4DN01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS029B4DN01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 240×456 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B4DN01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 70 °C |
| Παρατηρήσεις | Memory LCD,display silver metallic color |
LS029B4DN01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 240×456 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | Rectangle |
| Πυκνότητα pixel | 175 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:2 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.145×0.145 mm (H×V) |
| Βάρος | 3.7g (Typ.) |
| Επιφάνεια | Hard coating (3H) |
| Ενεργός χώρος | 34.8×66.12 mm (H×V) |
| Περιοχή Bezel | 36.5×67.9 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 39.6×73.9 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 0.55±0.11 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Portrait type |
| Οθόνη αφής | Without |
LS029B4DN01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | PNLC, Reflective |
|---|---|
| Λόγος αντίθεσης | 6:1 (Typ.) (Reflective) |
| Εμφάνιση χρώματος | Monochrome (1-bit) |
| Οπτική γωνία | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Αντανακλαστικότητα | 44/47% (Min./Typ.) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | Y |
LS029B4DN01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Αντίστροφη σάρωση | No |
|---|---|
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | 1.2 mW |
LS029B4DN01 backlight Σύστημα
| Τύπος λάμπας | No B/L |
|---|
LS029B4DN01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | SPI |
|---|---|
| Κλάση σήματος | SPI |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 5.0V (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | FPC |
