LS029B3SX01

| πίνακας Μοντέλο | LS029B3SX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B3SX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 51.84×51.84 mm |
| Περίγραμμα | 54.24×59.02×1.51 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 1100:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Χρόνος απόκρισης | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Τύπος λάμπας | 4S2P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 40 pins |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS029B3SX01.
Τα SHARP LS029B3SX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS029B3SX01 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX01 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX01 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX01 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS029B3SX01"
- SHARP LS029B3SX01
- Φύλλο δεδομένων LS029B3SX01
- Εικόνα LS029B3SX01
- Τιμή LS029B3SX01
- Διανομέας LS029B3SX01

