Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS029B3SX01

LS029B3SX01 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS029B3SX01 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B3SX01 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 90.2Hz |
LS029B3SX01 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Απόκριση κουτιού | 1440(RGB)×1440 |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων | RGB Vertical Stripe |
| Πυκνότητα pixel | 705 PPI |
| Αναλογία απεικόνισης | 1:1 (H:V) |
| Συντελεστής μορφής | Flat Rectangle Display |
| Κουκκίδα Dot | 0.012×0.036 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.036×0.036 mm (H×V) |
| Βάρος | 7.00g (Typ.) |
| Ενεργός χώρος | 51.84×51.84 mm (H×V) |
| Διάγραμμα περίγραμμα | 54.24×59.02 mm (H×V) |
| Περίγραμμα βάθους | 1.37±0.14 mm |
| Τοπίο ή Πορτρέτο | Landscape type |
| Οθόνη αφής | Without |
LS029B3SX01 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Λειτουργία προβολής | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Λάμψη | 300 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1100 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Εμφάνιση χρώματος | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 75% NTSC (CIE1931) |
| Χρόνος απόκρισης | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρώμα λευκό χρώματος | Wx:0.290; Wy:0.315 |
| Λευκή παραλλαγή | 1.28 (Min.)(9 points) |
| Το φως του ήλιου είναι αναγνώσιμο | N |
LS029B3SX01 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Αντίστροφη σάρωση | No |
|---|---|
| Driver IC | COG Built-in NT35597 |
LS029B3SX01 backlight Σύστημα
| Θέση λαμπτήρων | Edge light type |
|---|---|
| Τύπος λάμπας | WLED |
| Ποσότητα λαμπτήρα | 4S2P |
| Λάμπα σχήμα | 2 strings |
| Τάση λαμπτήρα | 11.6V (Typ.) |
| Λάμπα ρεύματος | 11/20mA (Typ./Max.) |
| Λάμπες Κατανάλωση ισχύος | 255.2mW (Typ.) |
| Τύπος διασύνδεσης | Included in panel signal interface |
| Πίνακας οδηγού λαμπτήρων | No |
LS029B3SX01 διεπαφής σήματος
| Κατηγορία σήματος | MIPI |
|---|---|
| Κλάση σήματος | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Τάση εισόδου για πίνακα | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Ρεύμα εισόδου για πίνακα | TBD |
| Τύπος διασύνδεσης | Connector |
| Διασύνδεση σήματος | JAE - WP7B-S040VA1, Pitch:0.4 mm, Pin:40 pins |
