LS029B3SX04

| πίνακας Μοντέλο | LS029B3SX04 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B3SX04 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος (mm) | 51.84 × 51.84 (H×V) |
| Περίγραμμα (mm) | 54.24 × 59.02 × 1.51 (H×V×D) |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | - |
| Απάντηση | 4.6/3.5 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Λειτουργία εργασίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Βάθος χρώματος | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Οπίσθιο φωτισμό | 2 strings WLED , No Driver |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , Connector , 40 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -30 ~ 70 °C Operating Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS029B3SX04.
Τα SHARP LS029B3SX04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX04 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS029B3SX04 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX04 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX04 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX04 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS029B3SX04"
- SHARP LS029B3SX04
- Φύλλο δεδομένων LS029B3SX04
- Εικόνα LS029B3SX04
- Τιμή LS029B3SX04
- Διανομέας LS029B3SX04

