Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LS029B3SX04

LS029B3SX04 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LS029B3SX04 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B3SX04 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μάρκα | |
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
LS029B3SX04 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Μάρκα | |
|---|---|
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάταξη κηλίδας (H × V) | 0.012×0.036 mm |
| Πλάτος Pixel (H × V) | 0.036×0.036 mm |
| Περιοχή εμφάνισης (H × V) | 51.84×51.84 mm |
| Άνοιγμα πλαισίου (H × V) | - |
| Συνολική διάσταση (H × V) | 54.24×59.02 mm |
| Συνολικό Βάθος | 1.37±0.14 mm |
| Μορφή μορφής | Flat Rectangle |
| Λόγος διαστάσεων (H: V) | 1:1 |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Στυλ σχήματος | - |
| Μάζα | 7.20g (Typ.) |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Επιφανειακή επεξεργασία | - |
LS029B3SX04 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Μάρκα | |
|---|---|
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάταξη κηλίδας (H × V) | 0.012×0.036 mm |
| Πλάτος Pixel (H × V) | 0.036×0.036 mm |
| Περιοχή εμφάνισης (H × V) | 51.84×51.84 mm |
| Άνοιγμα πλαισίου (H × V) | - |
| Συνολική διάσταση (H × V) | 54.24×59.02 mm |
| Συνολικό Βάθος | 1.37±0.14 mm |
| Μορφή μορφής | Flat Rectangle |
| Λόγος διαστάσεων (H: V) | 1:1 |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Στυλ σχήματος | - |
| Μάζα | 7.20g (Typ.) |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Επιφανειακή επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λειτουργία εργασίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Μουσική κλίμακα | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M (8-bit) |
| Συντονισμός χρωμάτων | Wx:0.292; Wy:0.314 |
LS029B3SX04 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Μάρκα | |
|---|---|
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάταξη κηλίδας (H × V) | 0.012×0.036 mm |
| Πλάτος Pixel (H × V) | 0.036×0.036 mm |
| Περιοχή εμφάνισης (H × V) | 51.84×51.84 mm |
| Άνοιγμα πλαισίου (H × V) | - |
| Συνολική διάσταση (H × V) | 54.24×59.02 mm |
| Συνολικό Βάθος | 1.37±0.14 mm |
| Μορφή μορφής | Flat Rectangle |
| Λόγος διαστάσεων (H: V) | 1:1 |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Στυλ σχήματος | - |
| Μάζα | 7.20g (Typ.) |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Επιφανειακή επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λειτουργία εργασίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Μουσική κλίμακα | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M (8-bit) |
| Συντονισμός χρωμάτων | Wx:0.292; Wy:0.314 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Λίστα IC οδηγού: | COG Built-in R63423 |
LS029B3SX04 backlight Σύστημα
| Μάρκα | |
|---|---|
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάταξη κηλίδας (H × V) | 0.012×0.036 mm |
| Πλάτος Pixel (H × V) | 0.036×0.036 mm |
| Περιοχή εμφάνισης (H × V) | 51.84×51.84 mm |
| Άνοιγμα πλαισίου (H × V) | - |
| Συνολική διάσταση (H × V) | 54.24×59.02 mm |
| Συνολικό Βάθος | 1.37±0.14 mm |
| Μορφή μορφής | Flat Rectangle |
| Λόγος διαστάσεων (H: V) | 1:1 |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Στυλ σχήματος | - |
| Μάζα | 7.20g (Typ.) |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Επιφανειακή επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λειτουργία εργασίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Μουσική κλίμακα | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M (8-bit) |
| Συντονισμός χρωμάτων | Wx:0.292; Wy:0.314 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Λίστα IC οδηγού: | COG Built-in R63423 |
| Θέση | Edge light type |
| Ζωή (Ώρες) | - |
| Ποσό | 2 strings |
| Σχήμα | 2 strings |
| Αντικατάσταση | - |
| Τάση εισόδου | |
| Ρεύμα εισόδου | 95/100mA (Typ./Max.) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 3.58W (Typ.) |
| Κατάσταση οδηγού WLED | No |
| Φυσικός τύπος | Included in panel signal interface |
| Θέση διασύνδεσης | - |
LS029B3SX04 διεπαφής σήματος
| Μάρκα | JAE |
|---|---|
| Ονομα μοντέλου | LS029B3SX04 |
| Alias μοντέλου | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~ 60 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ 70 °C |
| Επίπεδο κραδασμών | - |
| Παρατηρήσεις | Frame Frequency: 60Hz, 75Hz, 90Hz, 120Hz Optional |
| Αριθμός Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάταξη κηλίδας (H × V) | 0.012×0.036 mm |
| Πλάτος Pixel (H × V) | 0.036×0.036 mm |
| Περιοχή εμφάνισης (H × V) | 51.84×51.84 mm |
| Άνοιγμα πλαισίου (H × V) | - |
| Συνολική διάσταση (H × V) | 54.24×59.02 mm |
| Συνολικό Βάθος | 1.37±0.14 mm |
| Μορφή μορφής | Flat Rectangle |
| Λόγος διαστάσεων (H: V) | 1:1 |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Στυλ σχήματος | - |
| Μάζα | 7.20g (Typ.) |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Επιφανειακή επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λειτουργία εργασίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Μουσική κλίμακα | 70% NTSC (CIE1931) |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M (8-bit) |
| Συντονισμός χρωμάτων | Wx:0.292; Wy:0.314 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Λίστα IC οδηγού: | COG Built-in R63423 |
| Θέση | Edge light type |
| Ζωή (Ώρες) | - |
| Ποσό | 1 pcs |
| Σχήμα | 2 strings |
| Αντικατάσταση | - |
| Τάση εισόδου | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| Ρεύμα εισόδου | 80/17/16mA (Typ.)(IDDI/AIDD/AIEE) |
| Κατανάλωση ενέργειας | - |
| Κατάσταση οδηγού WLED | No |
| Φυσικός τύπος | Connector |
| Θέση διασύνδεσης | - |
| Τύπος σήματος | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Πινέζες | 40 pins |
| Περικοπή κλίσης | 0.4 mm |
| Διαμόρφωση ακίδων |
