LS029B3SX05

| πίνακας Μοντέλο | LS029B3SX05 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.9 inch, 1440×1440 |
| πίνακας Τύπος | CG-Silicon |
| LS029B3SX05 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1440(RGB)×1440 |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 51.84(H)×51.84(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 54.24(H)×59.02(V) ×1.51(D) mm |
| Φωτεινότητα | 150 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 600:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | - |
| Λειτουργία λειτουργίας | SFR, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED [2 strings] , W/O Driver |
| Βάρος | 7.00g (Typ.) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 40 pins MIPI (2 ch, 4 data lanes) , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/AVDD/AVEE) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων SHARP LS029B3SX05.
Τα SHARP LS029B3SX05 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX05 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX05 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX05 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα SHARP LS029B3SX05 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων SHARP LS029B3SX05 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των SHARP LS029B3SX05 ή άλλων LCD SHARP, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα SHARP LS029B3SX05 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LS029B3SX05"
- SHARP LS029B3SX05
- Φύλλο δεδομένων LS029B3SX05
- Εικόνα LS029B3SX05
- Τιμή LS029B3SX05
- Διανομέας LS029B3SX05
