LSUBL617XA

| πίνακας Μοντέλο | LSUBL617XA |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | ALPS |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | STN-LCD |
| LSUBL617XA Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 320×240 , QVGA |
| Μορφή Pixel | Rectangle |
| Περιοχή εμφάνισης | 115.17(W)×86.37(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | 121(W)×92(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 165.5(W)×112.3(H) ×9(D) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Λάμψη | 210 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 4:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 30/30/15/30 (Typ.)(CR≥2) |
| Λειτουργία προβολής | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | - |
| Χρόνος απόκρισης | 370/180 (Typ.)(Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL , 17K hours , Without Driver |
| Συχνότητα | - |
| Οθόνη αφής | Without |
| Βάρος πίνακα | 165g (Max.) |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel Data (1ch, 4-bit) , 14 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 5.0/24.9V (Typ.)(VDD/VEE) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων ALPS LSUBL617XA.
Τα ALPS LSUBL617XA είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ALPS LSUBL617XA ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ALPS LSUBL617XA ή άλλων LCD ALPS, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ALPS LSUBL617XA στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα ALPS LSUBL617XA είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων ALPS LSUBL617XA ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των ALPS LSUBL617XA ή άλλων LCD ALPS, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα ALPS LSUBL617XA στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LSUBL617XA"
- ALPS LSUBL617XA
- Φύλλο δεδομένων LSUBL617XA
- Εικόνα LSUBL617XA
- Τιμή LSUBL617XA
- Διανομέας LSUBL617XA

