F-51852GNBJ-LW-AKN
| πίνακας Μοντέλο | F-51852GNBJ-LW-AKN |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | OPTREX |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| πίνακας Τύπος | STN-LCD |
| F-51852GNBJ-LW-AKN Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | STN, Blue mode, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 64×32 mm |
| Περίγραμμα | 89.7×49.8 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 8:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 200/240 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 46/45/33/38 (Typ.)(CR≥3) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 85Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 30 pins |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN.
Τα OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN ή άλλων LCD OPTREX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN ή άλλων LCD OPTREX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "F-51852GNBJ-LW-AKN"
- OPTREX F-51852GNBJ-LW-AKN
- Φύλλο δεδομένων F-51852GNBJ-LW-AKN
- Εικόνα F-51852GNBJ-LW-AKN
- Τιμή F-51852GNBJ-LW-AKN
- Διανομέας F-51852GNBJ-LW-AKN

