LM246X

| πίνακας Μοντέλο | LM246X |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | HITACHI |
| Descrition | STN-LCD ,6.9 inch, 320×256 |
| πίνακας Τύπος | STN-LCD |
| LM246X Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | Yellow/Green (Positive) |
| Ενεργός χώρος | 137.55×110.03 mm |
| Περίγραμμα | 168×150×13.5 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome (1-bit) |
| Χρόνος απόκρισης | |
| Οπτική γωνία | |
| Συχνότητα | 70Hz |
| Τύπος λάμπας | |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel Data (2ch, 4-bit) |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων HITACHI LM246X.
Τα HITACHI LM246X είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HITACHI LM246X ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HITACHI LM246X ή άλλων LCD HITACHI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HITACHI LM246X στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα HITACHI LM246X είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων HITACHI LM246X ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των HITACHI LM246X ή άλλων LCD HITACHI, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα HITACHI LM246X στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LM246X"
- HITACHI LM246X
- Φύλλο δεδομένων LM246X
- Εικόνα LM246X
- Τιμή LM246X
- Διανομέας LM246X

