KG057QV1CA-G020W

| πίνακας Μοντέλο | KG057QV1CA-G020W |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| πίνακας Τύπος | STN-LCD |
| KG057QV1CA-G020W Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 115.18×86.38 mm |
| Περίγραμμα | 144×104.8×13.2 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%) |
| Λόγος αντίθεσης | 4:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | Monochrome |
| Χρόνος απόκρισης | 380/120 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 75Hz |
| Τύπος λάμπας | 1 pcs CCFL Optional |
| Διασύνδεση σήματος | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Τάση εισόδου | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Kyocera KG057QV1CA-G020W.
Τα Kyocera KG057QV1CA-G020W είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera KG057QV1CA-G020W ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera KG057QV1CA-G020W ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera KG057QV1CA-G020W στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Kyocera KG057QV1CA-G020W είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Kyocera KG057QV1CA-G020W ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Kyocera KG057QV1CA-G020W ή άλλων LCD Kyocera, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Kyocera KG057QV1CA-G020W στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "KG057QV1CA-G020W"
- Kyocera KG057QV1CA-G020W
- Φύλλο δεδομένων KG057QV1CA-G020W
- Εικόνα KG057QV1CA-G020W
- Τιμή KG057QV1CA-G020W
- Διανομέας KG057QV1CA-G020W
