LC490EUH-LGF1

| πίνακας Μοντέλο | LC490EUH-LGF1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EUH-LGF1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1073.78×604 mm |
| Περίγραμμα | 1086.3×622 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Χρόνος απόκρισης | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | EPI , 100 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC490EUH-LGF1.
Τα LG Display LC490EUH-LGF1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EUH-LGF1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EUH-LGF1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EUH-LGF1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC490EUH-LGF1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EUH-LGF1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EUH-LGF1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EUH-LGF1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC490EUH-LGF1"
- LG Display LC490EUH-LGF1
- Φύλλο δεδομένων LC490EUH-LGF1
- Εικόνα LC490EUH-LGF1
- Τιμή LC490EUH-LGF1
- Διανομέας LC490EUH-LGF1

