LC490EQK-SGK1

| πίνακας Μοντέλο | LC490EQK-SGK1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQK-SGK1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1073.78×604 mm |
| Περίγραμμα | 1082.78×613.3 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 120Hz |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC490EQK-SGK1.
Τα LG Display LC490EQK-SGK1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQK-SGK1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQK-SGK1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQK-SGK1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC490EQK-SGK1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQK-SGK1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQK-SGK1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQK-SGK1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC490EQK-SGK1"
- LG Display LC490EQK-SGK1
- Φύλλο δεδομένων LC490EQK-SGK1
- Εικόνα LC490EQK-SGK1
- Τιμή LC490EQK-SGK1
- Διανομέας LC490EQK-SGK1

