LC490EQE-XGM1

| πίνακας Μοντέλο | LC490EQE-XGM1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQE-XGM1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Αριθμός Pixel | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| Ενεργός χώρος (mm) | 1073.78 × 604 (H×V) |
| Περιοχή πλαισίου (mm) | - |
| Φωτεινότητα | 400 (Typ.)(cd/m²) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Καλή προβολή στο | Symmetry |
| Βάθος χρώματος | 16.7M/1.06B 72% (CIE1931) |
| Μάζα | 12.6Kgs (Typ.) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Συμφωνία | RGB Vertical Stripe |
| Περίγραμμα (mm) | 1086.3 × 623.8 (H×V×D) |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Λειτουργία εργασίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Απάντηση | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Οπίσθιο φωτισμό | 11S6P WLED , 50K hours , No Driver |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος σήματος | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Τροφοδοσία τάσης | 12.0V (Typ.) |
| Μέγιστη. Ακροαματικότητα | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC490EQE-XGM1.
Τα LG Display LC490EQE-XGM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQE-XGM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQE-XGM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQE-XGM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC490EQE-XGM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQE-XGM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQE-XGM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQE-XGM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC490EQE-XGM1"
- LG Display LC490EQE-XGM1
- Φύλλο δεδομένων LC490EQE-XGM1
- Εικόνα LC490EQE-XGM1
- Τιμή LC490EQE-XGM1
- Διανομέας LC490EQE-XGM1

