LC490EQG-FLM1

| πίνακας Μοντέλο | LC490EQG-FLM1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQG-FLM1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Μορφή Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Περιοχή εμφάνισης | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Άνοιγμα πλαισίου | 1079.8(W)×609.3(H) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 1099.6(W)×638.8(H) mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Λάμψη | 400 cd/m² (Typ.) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Καλύτερη προβολή σε | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.06B 90% (DCI-P3) |
| Τύπος λάμπας | WLED , 30K hours , Without Driver |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Βάρος πίνακα | 9.50/10.0Kgs (Typ./Max.) |
| Διασύνδεση σήματος | EPI , 120 pins , Connector |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC490EQG-FLM1.
Τα LG Display LC490EQG-FLM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQG-FLM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQG-FLM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQG-FLM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC490EQG-FLM1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQG-FLM1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQG-FLM1 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQG-FLM1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC490EQG-FLM1"
- LG Display LC490EQG-FLM1
- Φύλλο δεδομένων LC490EQG-FLM1
- Εικόνα LC490EQG-FLM1
- Τιμή LC490EQG-FLM1
- Διανομέας LC490EQG-FLM1

