LC490EQL-SJA4

| πίνακας Μοντέλο | LC490EQL-SJA4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQL-SJA4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 1073.78(H)×604(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | 1085.5(H)×617.7(V) ×1.3(D) mm |
| Περιοχή Bezel | - |
| Θεραπευτική αγωγή | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 5 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Πάχος πάχους | - |
| Μετάδοση | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07B |
| Πηγή φωτός | No B/L |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 92 pins V-by-One 16 lane , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC490EQL-SJA4.
Τα LG Display LC490EQL-SJA4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQL-SJA4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQL-SJA4 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQL-SJA4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC490EQL-SJA4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC490EQL-SJA4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC490EQL-SJA4 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC490EQL-SJA4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC490EQL-SJA4"
- LG Display LC490EQL-SJA4
- Φύλλο δεδομένων LC490EQL-SJA4
- Εικόνα LC490EQL-SJA4
- Τιμή LC490EQL-SJA4
- Διανομέας LC490EQL-SJA4

