Επισκόπηση
Προσδιορισμός
LC490EQL-SJA4

LC490EQL-SJA4 Βασικές πληροφορίες
| πίνακας Μοντέλο | LC490EQL-SJA4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC490EQL-SJA4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά |
LC490EQL-SJA4 μηχανικά Χαρακτηριστικά
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Ρύθμιση Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάσταση κηλίδας (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Διάσταση Pixel (W × H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Ενεργός χώρος (W × H) | 1073.78×604 mm |
| Περιοχή πλαισίου (W × H) | - |
| Διάγραμμα διάστασης (W × H) | 1085.5×617.7 mm |
| Περίγραμμα βάθους | 1.3 (Typ.) mm |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W : H) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Πάχος πάχους | - |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
LC490EQL-SJA4 Οπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Ρύθμιση Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάσταση κηλίδας (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Διάσταση Pixel (W × H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Ενεργός χώρος (W × H) | 1073.78×604 mm |
| Περιοχή πλαισίου (W × H) | - |
| Διάγραμμα διάστασης (W × H) | 1085.5×617.7 mm |
| Περίγραμμα βάθους | 1.3 (Typ.) mm |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W : H) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Πάχος πάχους | - |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Χρώμα Ποσό | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | - |
| Μετάδοση | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
LC490EQL-SJA4 Ηλεκτρονικά Χαρακτηριστικό
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Ρύθμιση Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάσταση κηλίδας (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Διάσταση Pixel (W × H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Ενεργός χώρος (W × H) | 1073.78×604 mm |
| Περιοχή πλαισίου (W × H) | - |
| Διάγραμμα διάστασης (W × H) | 1085.5×617.7 mm |
| Περίγραμμα βάθους | 1.3 (Typ.) mm |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W : H) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Πάχος πάχους | - |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Χρώμα Ποσό | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | - |
| Μετάδοση | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
LC490EQL-SJA4 διεπαφής σήματος
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Ρύθμιση Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάσταση κηλίδας (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Διάσταση Pixel (W × H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Ενεργός χώρος (W × H) | 1073.78×604 mm |
| Περιοχή πλαισίου (W × H) | - |
| Διάγραμμα διάστασης (W × H) | 1085.5×617.7 mm |
| Περίγραμμα βάθους | 1.3 (Typ.) mm |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W : H) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Πάχος πάχους | - |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Χρώμα Ποσό | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | - |
| Μετάδοση | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Τρέχουσα είσοδος | 0.96/1.25A (Typ./Max.) |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
| Κατανάλωση | 11.8/15.4W (Typ./Max.) |
| Θέση | - |
| Διεπαφή | V-by-One 16 lane |
| Ποσό | 1 pcs |
| Περικοπή κλίσης | 0.5 mm |
| Πινέζες | 51 pins |
| Αντιστοίχιση ακίδων |
LC490EQL-SJA4 backlight Σύστημα
| Alias μοντέλου | LC490EQL (SJ)(A4) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ 60 °C |
| Αντίσταση κραδασμών | - |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Ρύθμιση Pixel | RGB Vertical Stripe |
| Διάσταση κηλίδας (W × H) | 0.09321×0.27963 mm |
| Διάσταση Pixel (W × H) | 0.27963×0.27963 mm |
| Ενεργός χώρος (W × H) | 1073.78×604 mm |
| Περιοχή πλαισίου (W × H) | - |
| Διάγραμμα διάστασης (W × H) | 1085.5×617.7 mm |
| Περίγραμμα βάθους | 1.3 (Typ.) mm |
| Στυλ φόρμας | Flat Rectangle |
| Αναλογία απεικόνισης | 16:9 (W : H) |
| Προσανατολισμός | Landscape type |
| Πάχος πάχους | - |
| Κάλυμμα πίνακα | - |
| Βάρος | 2.00/2.10Kgs (Typ./Max.) |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Λάμψη | 0 cd/m² |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Λόγος αντίθεσης | 1450:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Χρώμα Ποσό | 1.07B (8-bit + Dithering) |
| Χρώμα λευκό χρώματος | - |
| Μετάδοση | 4.68% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Αντίστροφη σάρωση | No |
| Τρέχουσα είσοδος | 0.96/1.25A (Typ./Max.) |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
| Κατανάλωση | 11.8/15.4W (Typ./Max.) |
| Θέση | - |
| Διεπαφή | V-by-One 16 lane |
| Ποσό | - |
| Περικοπή κλίσης | 0.5 mm |
| Πινέζες | 51 pins |
| Αντιστοίχιση ακίδων | |
| Σχήμα | - |
| Ζωή (Ώρες) | - |
| Αντικατάσταση | - |
