LC470DUH-FGP2

| πίνακας Μοντέλο | LC470DUH-FGP2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470DUH-FGP2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 1039.68(H)×584.82(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Λόγος αντίθεσης | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.06B 70% (CIE1931) |
| Πηγή φωτός | WLED , W/O Driver |
| Βάρος | 8.90Kgs (Typ.) |
| Ρυθμός καρέ | 120Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 100 pins EPI , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC470DUH-FGP2.
Τα LG Display LC470DUH-FGP2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC470DUH-FGP2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC470DUH-FGP2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC470DUH-FGP2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC470DUH-FGP2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC470DUH-FGP2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC470DUH-FGP2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC470DUH-FGP2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC470DUH-FGP2"
- LG Display LC470DUH-FGP2
- Φύλλο δεδομένων LC470DUH-FGP2
- Εικόνα LC470DUH-FGP2
- Τιμή LC470DUH-FGP2
- Διανομέας LC470DUH-FGP2
