LC430EUE-FHM2

| πίνακας Μοντέλο | LC430EUE-FHM2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC430EUE-FHM2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 941.184×529.416 mm |
| Περίγραμμα | 973×565.8 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Τάση εισόδου | 12.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC430EUE-FHM2.
Τα LG Display LC430EUE-FHM2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC430EUE-FHM2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC430EUE-FHM2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC430EUE-FHM2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC430EUE-FHM2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC430EUE-FHM2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC430EUE-FHM2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC430EUE-FHM2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC430EUE-FHM2"
- LG Display LC430EUE-FHM2
- Φύλλο δεδομένων LC430EUE-FHM2
- Εικόνα LC430EUE-FHM2
- Τιμή LC430EUE-FHM2
- Διανομέας LC430EUE-FHM2
