LC430EQY-SLA2

| πίνακας Μοντέλο | LC430EQY-SLA2 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC430EQY-SLA2 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Μορφή Pixel | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Διαμόρφωση | RGB Vertical Stripe |
| Ενεργός χώρος | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Σχέδιο Dim. | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Λόγος αντίθεσης | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Symmetry |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Λειτουργία λειτουργίας | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07B |
| Πηγή φωτός | No B/L |
| Βάρος | 1.50Kgs (Typ.) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Without |
| Τύπος διασύνδεσης | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12.0V (Typ.) |
| περιβάλλον | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων LG Display LC430EQY-SLA2.
Τα LG Display LC430EQY-SLA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC430EQY-SLA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC430EQY-SLA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC430EQY-SLA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα LG Display LC430EQY-SLA2 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων LG Display LC430EQY-SLA2 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των LG Display LC430EQY-SLA2 ή άλλων LCD LG Display, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα LG Display LC430EQY-SLA2 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC430EQY-SLA2"
- LG Display LC430EQY-SLA2
- Φύλλο δεδομένων LC430EQY-SLA2
- Εικόνα LC430EQY-SLA2
- Τιμή LC430EQY-SLA2
- Διανομέας LC430EQY-SLA2

