LC470EUA-AER1
| πίνακας Μοντέλο | LC470EUA-AER1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | RAKEN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUA-AER1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 1039.68×584.82 mm |
| Περίγραμμα | 1070.6×622 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1200:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (Typ.)(G to G) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Embedded (LED Driver) |
| Διασύνδεση σήματος | EPI , 100 pins |
| Τάση εισόδου | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων RAKEN LC470EUA-AER1.
Τα RAKEN LC470EUA-AER1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων RAKEN LC470EUA-AER1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των RAKEN LC470EUA-AER1 ή άλλων LCD RAKEN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα RAKEN LC470EUA-AER1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα RAKEN LC470EUA-AER1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων RAKEN LC470EUA-AER1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των RAKEN LC470EUA-AER1 ή άλλων LCD RAKEN, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα RAKEN LC470EUA-AER1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "LC470EUA-AER1"
- RAKEN LC470EUA-AER1
- Φύλλο δεδομένων LC470EUA-AER1
- Εικόνα LC470EUA-AER1
- Τιμή LC470EUA-AER1
- Διανομέας LC470EUA-AER1

